Marti 27.11.2012: Petrolul Ploiesti - Concordia Chiajna LIVE pe Digi Sport 1 incepand cu ora 20:30

marți, 27 noiembrie 2012 |

Petrolul Ploiesti

Petrolul Ploiesti va primi vizita Concordiei in sferturile de finala ale Cupei Romaniei, meci in care gazdele pornesc cu prima sansa. Cu toate ca cele doua formatii s-au mai intalnit o data luna aceasta si au remizat 0-0, marti seara una dintre echipe va termina invingatoare, fie dupa 90 de minute, fie chiar dupa penaltyuri.

Concordia Chiajna

Concordia sufera si ca joc in ultimul timp,dupa eliminarea Stelei, acestia invingand in ultima etapa modesta Gloria,singura victorie din ultima luna. E drept ,ca in acest interval de timp ,au mai reusit un egal in deplasare ,0-0 tot pe terenul Petrolului.

Meciul Petrolul Ploiesti - Concordia Chiajna este LIVE pe Digi Sport 1 incepand cu ora 20:30

Rezumat video Petrolul Ploiesti - Concordia Chiajna 2-1 (27.11.2012)