West Bromwich(WBA) - Aston Villa 2-2 (19.01.2013)

sâmbătă, 19 ianuarie 2013 |

Rezumat video West Bromwich(WBA) - Aston Villa 2-2

West Bromwich(WBA) a terminat la egalitate astazi 19.01.2013 meciul de pe teren propriu cu Aston Villa, scor 2-2.
Daca dupa prima repriza scorul era 0-2, la final meciul dintre West Bromwich(WBA) si Aston Villa sa terminat cu scorul de 2-2.
Meciul face parte din sezonul 2012 / 2013 din Premier League.

Palermo - Lazio 2-2 (19.01.2013)

|

Rezumat video Palermo - Lazio 2-2

Palermo a terminat la egalitate astazi 19.01.2013 meciul de pe teren propriu cu Lazio, scor 2-2.
Daca dupa prima repriza scorul era 0-1, la final meciul dintre Palermo si Lazio sa terminat cu scorul de 2-2.
Meciul face parte din sezonul 2012 / 2013 din Serie A.

Real Sociedad - Barcelona 3-2 (19.01.2013)

|

Rezumat video Real Sociedad - Barcelona 3-2

Real Sociedad a castigat astazi 19.01.2013 meciul de pe teren propriu cu Barcelona, scor 3-2.
Daca dupa prima repriza scorul era 1-2, la final meciul dintre Real Sociedad si Barcelona sa terminat cu scorul de 3-2.
Meciul face parte din sezonul 2012 / 2013 din Primera Division.

West Ham United - Queens Park Rangers 1-1 (19.01.2013)

|

Rezumat video West Ham United - Queens Park Rangers 1-1

West Ham United a terminat la egalitate astazi 19.01.2013 meciul de pe teren propriu cu Queens Park Rangers, scor 1-1.
Daca dupa prima repriza scorul era 0-1, la final meciul dintre West Ham United si Queens Park Rangers sa terminat cu scorul de 1-1.

Newcastle United - Reading 1-2 (19.01.2013)

|

Rezumat video Newcastle United - Reading 1-2

Newcastle United a pierdut astazi 19.01.2013 meciul de pe teren propriu cu Reading, scor 1-2.
Daca dupa prima repriza scorul era 1-0, la final meciul dintre Newcastle United si Reading sa terminat cu scorul de 1-2.

Wigan Athletic - Sunderland 2-3 (19.01.2013)

|

Rezumat video Wigan Athletic - Sunderland 2-3

Wigan Athletic a pierdut astazi 19.01.2013 meciul de pe teren propriu cu Sunderland, scor 2-3.
Daca dupa prima repriza scorul era 1-3, la final meciul dintre Wigan Athletic si Sunderland sa terminat cu scorul de 2-3.

Manchester City - Fulham 2-0 (19.01.2013)

|

Rezumat video Manchester City - Fulham 2-0

Manchester City a castigat astazi 19.01.2013 meciul de pe teren propriu cu Fulham, scor 2-0.
Daca dupa prima repriza scorul era 1-0, la final meciul dintre Manchester City si Fulham sa terminat cu scorul de 2-0.

Swansea City - Stoke City 3-1 (19.01.2013)

|

Rezumat video Swansea City - Stoke City 3-1

Swansea City a castigat astazi 19.01.2013 meciul de pe teren propriu cu Stoke City, scor 3-1.
Daca dupa prima repriza scorul era 0-0, la final meciul dintre Swansea City si Stoke City sa terminat cu scorul de 3-1.

Granada CF - Rayo Vallecano 2-0 (19.01.2013)

|

Rezumat video Granada CF - Rayo Vallecano 2-0

Granada CF a castigat astazi 19.01.2013 meciul de pe teren propriu cu Rayo Vallecano, scor 2-0.
Daca dupa prima repriza scorul era 1-0, la final meciul dintre Granada CF si Rayo Vallecano sa terminat cu scorul de 2-0.

Liverpool - Norwich City 5-0 (19.01.2013)

|

Rezumat video Liverpool - Norwich City 5-0

Liverpool a castigat astazi 19.01.2013 meciul de pe teren propriu cu Norwich City, scor 5-0.
Daca dupa prima repriza scorul era 2-0, la final meciul dintre Liverpool si Norwich City sa terminat cu scorul de 5-0.

Real Sociedad - Barcelona live online 19.01.2013

|

Meciul Real Sociedad - Barcelona este LIVE online pe Digi Sport 1 incepand cu ora 19:00 astazi 19.01.2013

Echipele probabile Real Sociedad - Barcelona
Real Sociedad: Bravo - Estrada, Gonzalez, Martinez, De La Bella - Illarramendi, Pardo - Vela, Prieto, Griezmann - Ifran;
Antrenor: Philippe Montanier

Barcelona: Valdes - Alves, Pique, Mascherano, Alba - Xavi, Busquets, Fabregas - Pedro, Messi, Iniesta;
Antrenor: Tito Vilanova

Real Sociedad - Barcelona live 19.01.2013

|

Meciul Real Sociedad - Barcelona este LIVE video pe Digi Sport 1 incepand cu ora 19:00 astazi 19.01.2013

Liverpool - Norwich live online 19.01.2013

|

Meciul Liverpool - Norwich este LIVE online pe Digi Sport 1 incepand cu ora 17:00 astazi 19.01.2013

Echipele probabile Liverpool - Norwich
Liverpool: Reina - Wisdom, Agger, Skrtel, Johnson - Gerrard, Henderson, Lucas - Sturridge, Suarez, Downing;
Antrenor: Brendan Rodgers

Norwich: Bunn - Martin, Bassong, Turner, Garrido - Snodgrass, Howson, Johnson, Pilkington - Hoolahan - Holt;
Antrenor: Chris Hughton

Liverpool - Norwich live 19.01.2013

|

Meciul Liverpool - Norwich este LIVE video pe Digi Sport 1 incepand cu ora 17:00 astazi 19.01.2013

Sambata 19.01.2013: Real Sociedad - Barcelona LIVE pe Digi Sport 1 incepand cu ora 19:00

|

Real Sociedad

Cu un Lionel Messi care continuă forma bună arătată pe finalul anului trecut, FC Barcelona caută să se desprindă la mai mult de 11 puncte în fruntea clasamentului din Spania. În urmă cu doar trei zile, Barcelona a înregistrat un egal cu Malaga, scor 2-2, în manșa întâi a sferturilor de finală din Cupa Spaniei. Singurul incert pentru partida de pe Anoeta este David Villa. Sociedad nu are nicio problemă de lot.

Barcelona

Real Sociedad se află pe locul al nouălea în clasament, cu 26 de puncte (golaveraj 28 - 25), la cinci de un loc 6 care i-ar permite participarea în cupele europene. De partea cealaltă, Barcelona este lider detașat, cu 55 de puncte (golaveraj 64 - 20), la 11 de principala urmăritoare, Atletico Madrid și la 18 de Real Madrid, marea rivală.

Sambata 19.01.2013: Liverpool - Norwich LIVE pe Digi Sport 1 incepand cu ora 17:00

|

Liverpool

Liverpool nu a pierdut în ultimele șapte meciuri cu Norwich. Mai mult, are 26 de goluri în precedentele 11 întâlniri directe și a înscris de fiecare dată în ultimele nouă etape din acest sezon (cinci victorii și patru înfrângeri).

Norwich

Norwich nu a pierdut de cinci meciuri. Până la remiza albă de etapa trecută, cu Newcastle, "canarii" aveau patru victorii la rând.

Steaua - FC Basel 1-1 (18.01.2013)

vineri, 18 ianuarie 2013 |

Rezumat video Steaua - FC Basel 1-1

Steaua a terminat la egalitate astazi 18.01.2013 meciul de pe teren propriu cu FC Basel, scor 1-1.
Daca dupa prima repriza scorul era 0-0, la final meciul dintre Steaua si FC Basel sa terminat cu scorul de 1-1.
Meciul face parte din perioada de pregatire.

Steaua Bucuresti - FC Basel live online 18.01.2013

|

Meciul Steaua Bucuresti - FC Basel este LIVE online pe Digi Sport 1 incepand cu ora 20:30 astazi 18.01.2013

Steaua Bucuresti: Steaua se pregătește pentru al doilea meci amical din cantonamentul de la Marbella. Roș-albaștrii o vor întâlni pe FC Basel, echipă care s-a calificat în primăvara europeană din Europa League, în "16"-imi urmând să o întâlnească pe Dnepr.

FC Basel: Steaua se pregătește pentru al doilea meci amical din cantonamentul de la Marbella. Roș-albaștrii o vor întâlni pe FC Basel, echipă care s-a calificat în primăvara europeană din Europa League, în "16"-imi urmând să o întâlnească pe Dnepr.

Steaua Bucuresti - FC Basel live 18.01.2013

|

Meciul Steaua Bucuresti - FC Basel este LIVE video pe Digi Sport 1 incepand cu ora 20:30 astazi 18.01.2013

Vineri 18.01.2013: Steaua Bucuresti - FC Basel LIVE pe Look TV incepand cu ora 20:30

|

Steaua Bucuresti

FC Basel

FC Basel a întâlnit și în 2011 o echipă din România, pe Oțelul, în grupele Ligii. Elvețienii au câștigat ambele partide și au reușit o calificare neașteptată în faza optimilor de finală, unde au fost eliminați de Bayern Munchen. După ce a fost eliminată de CFR Cluj în actualul sezon al cupelor europene, FC Basel a ajuns în grupele Europa League, acolo unde a terminat pe locul al doilea, Videoton și Sporting rămânând acasă.

Atl. Madrid - Betis 2-0 (17.01.2013)

|

Rezumat video Atl. Madrid - Betis 2-0

Atl. Madrid a castigat astazi 17.01.2013 meciul de pe teren propriu cu Betis, scor 2-0.
Daca dupa prima repriza scorul era 2-0, la final meciul dintre Atl. Madrid si Betis sa terminat cu scorul de 2-0.
Meciul face parte din sezonul 2012 / 2013 din Cupa Spaniei.

Fiorentina - AS Roma 1-0 (dupa prelungiri) (16.01.2013)

joi, 17 ianuarie 2013 |

Rezumat video Fiorentina - AS Roma 1-0 (dupa prelungiri)

Fiorentina a castigat astazi 16.01.2013 meciul de pe teren propriu cu AS Roma, scor 1-0 (dupa prelungiri).
Daca dupa prima repriza scorul era 0-0, la final meciul dintre Fiorentina si AS Roma sa terminat cu scorul de 1-0 (dupa prelungiri).
Meciul face parte din sezonul 2012 / 2013 din Cupa Italiei.

Manchester Utd - West Ham 1-0 (16.01.2013)

|

Rezumat video Manchester Utd - West Ham 1-0

Manchester Utd a castigat astazi 16.01.2013 meciul de pe teren propriu cu West Ham, scor 1-0.
Daca dupa prima repriza scorul era 1-0, la final meciul dintre Manchester Utd si West Ham sa terminat cu scorul de 1-0.
Meciul face parte din sezonul 2012 / 2013 din Cupa Angliei.

Arsenal - Swansea 1-0 (16.01.2013)

|

Rezumat video Arsenal - Swansea 1-0

Arsenal a castigat astazi 16.01.2013 meciul de pe teren propriu cu Swansea, scor 1-0.
Daca dupa prima repriza scorul era 0-0, la final meciul dintre Arsenal si Swansea sa terminat cu scorul de 1-0.

Barcelona - Malaga 2-2 (16.01.2013)

|

Rezumat video Barcelona - Malaga 2-2

Barcelona a terminat la egalitate astazi 16.01.2013 meciul de pe teren propriu cu Malaga, scor 2-2.
Daca dupa prima repriza scorul era 2-1, la final meciul dintre Barcelona si Malaga sa terminat cu scorul de 2-2.

Chelsea - Southampton 2-2 (16.01.2013)

|

Rezumat video Chelsea - Southampton 2-2

Chelsea a terminat la egalitate astazi 16.01.2013 meciul de pe teren propriu cu Southampton, scor 2-2.
Daca dupa prima repriza scorul era 2-0, la final meciul dintre Chelsea si Southampton sa terminat cu scorul de 2-2.

Zaragoza - Sevilla 0-0 (16.01.2013)

miercuri, 16 ianuarie 2013 |

Rezumat video Zaragoza - Sevilla 0-0

Zaragoza a terminat la egalitate astazi 16.01.2013 meciul de pe teren propriu cu Sevilla, scor 0-0.
Daca dupa prima repriza scorul era 0-0, la final meciul dintre Zaragoza si Sevilla sa terminat cu scorul de 0-0.

Real Madrid - Valencia 2-0 (15.01.2013)

|

Rezumat video Real Madrid - Valencia 2-0

Real Madrid a castigat astazi 15.01.2013 meciul de pe teren propriu cu Valencia, scor 2-0.
Daca dupa prima repriza scorul era 1-0, la final meciul dintre Real Madrid si Valencia sa terminat cu scorul de 2-0.

Inter Milan - Bologna 3-2 (15.01.2013)

|

Rezumat video Inter Milan - Bologna 3-2

Inter Milan a castigat astazi 15.01.2013 meciul de pe teren propriu cu Bologna, scor 3-2.
Daca dupa prima repriza scorul era 1-0, la final meciul dintre Inter Milan si Bologna sa terminat cu scorul de 3-2.

Celtic - Steaua Bucuresti 2-1 (15.01.2013)

|

Rezumat video Celtic - Steaua Bucuresti 2-1

Celtic a castigat astazi 15.01.2013 meciul de pe teren propriu cu Steaua Bucuresti, scor 2-1.
Daca dupa prima repriza scorul era 0-1, la final meciul dintre Celtic si Steaua Bucuresti sa terminat cu scorul de 2-1.
Meciul face parte din perioada de pregatiri.

Getafe - Granada 2-2 (14.01.2013)

luni, 14 ianuarie 2013 |

Rezumat video Getafe - Granada 2-2

Getafe a terminat la egalitate astazi 14.01.2013 meciul de pe teren propriu cu Granada, scor 2-2.
Daca dupa prima repriza scorul era 2-1, la final meciul dintre Getafe si Granada sa terminat cu scorul de 2-2.

Rezumat video Malaga - Barcelona 1-3 (13.01.2013)

|

Malaga a pierdut astazi 13.01.2013 meciul de pe teren propriu cu Barcelona, scor 1-3. Meciul face parte din sezonul 2012 / 2013 din Primera Division.

Rezumat video Atletico Madrid - Zaragoza 2-0 (13.01.2013)

|

Atletico Madrid a castigat astazi 13.01.2013 meciul de pe teren propriu cu Zaragoza, scor 2-0. Meciul face parte din sezonul 2012 / 2013 din Primera Division.

Rezumat video Sampdoria - AC Milan 0-0 (13.01.2013)

|

Sampdoria a terminat la egalitate astazi 13.01.2013 meciul de pe teren propriu cu AC Milan, scor 0-0. Meciul face parte din sezonul 2012 / 2013 din Serie A.

Rezumat video Real Sociedad - La Coruna 1-1 (13.01.2013)

duminică, 13 ianuarie 2013 |

Real Sociedad a terminat la egalitate astazi 13.01.2013 meciul de pe teren propriu cu La Coruna, scor 1-1. Meciul face parte din sezonul 2012 / 2013 din Primera Division.

Rezumat video Arsenal - Manchester City 0-2 (13.01.2013)

|

Arsenal a pierdut astazi 13.01.2013 meciul de pe teren propriu cu Manchester City, scor 0-2. Meciul face parte din sezonul 2012 / 2013 din Premier League.

Rezumat video Cagliari - Genoa 2-1 (13.01.2013)

|

Cagliari a castigat astazi 13.01.2013 meciul de pe teren propriu cu Genoa, scor 2-1. Meciul face parte din sezonul 2012 / 2013 din Serie A.

Rezumat video Napoli - Palermo 3-0 (13.01.2013)

|

Napoli a castigat astazi 13.01.2013 meciul de pe teren propriu cu Palermo, scor 3-0. Meciul face parte din sezonul 2012 / 2013 din Serie A.

Rezumat video Udinese - Fiorentina 3-1 (13.01.2013)

|

Udinese a castigat astazi 13.01.2013 meciul de pe teren propriu cu Fiorentina, scor 3-1. Meciul face parte din sezonul 2012 / 2013 din Serie A.

Rezumat video Lazio - Atalanta 2-0 (13.01.2013)

|

Lazio a castigat astazi 13.01.2013 meciul de pe teren propriu cu Atalanta, scor 2-0. Meciul face parte din sezonul 2012 / 2013 din Serie A.

Rezumat video Catania - AS Roma 1-0 (13.01.2013)

|

Catania a castigat astazi 13.01.2013 meciul de pe teren propriu cu AS Roma, scor 1-0. Meciul face parte din sezonul 2012 / 2013 din Serie A.

Rezumat video Parma - Juventus 1-1 (13.01.2013)

|

Parma a terminat la egalitate astazi 13.01.2013 meciul de pe teren propriu cu Juventus, scor 1-1. Meciul face parte din sezonul 2012 / 2013 din Serie A.

Rezumat video Manchester Utd - Liverpool 2-1 (13.01.2013)

|

Manchester Utd a castigat astazi 13.01.2013 meciul de pe teren propriu cu Liverpool, scor 2-1. Meciul face parte din sezonul 2012 / 2013 din Premier League.

Rezumat video Torino - Siena 3-2 (13.01.2013)

|

Torino a castigat astazi 13.01.2013 meciul de pe teren propriu cu Siena, scor 3-2. Meciul face parte din sezonul 2012 / 2013 din Serie A.

Rezumat video Real Betis - Levante 2-0 (13.01.2013)

|

Real Betis a castigat astazi 13.01.2013 meciul de pe teren propriu cu Levante, scor 2-0. Meciul face parte din sezonul 2012 / 2013 din Primera Division.

Rezumat video Bologna - Chievo 4-0 (12.01.2013)

|

Bologna a castigat astazi 12.01.2013 meciul de pe teren propriu cu Chievo, scor 4-0. Meciul face parte din sezonul 2012 / 2013 din Serie A.

Rezumat video Inter Milan - Pescara 2-0 (12.01.2013)

|

Inter Milan a castigat astazi 12.01.2013 meciul de pe teren propriu cu Pescara, scor 2-0. Meciul face parte din sezonul 2012 / 2013 din Serie A.

Rezumat video Real Valladolid - Mallorca 3-1 (12.01.2013)

|

Real Valladolid a castigat astazi 12.01.2013 meciul de pe teren propriu cu Mallorca, scor 3-1. Meciul face parte din sezonul 2012 / 2013 din Primera Division.

Rezumat video Osasuna - Real Madrid 0-0 (12.01.2013)

|

Osasuna a terminat la egalitate astazi 12.01.2013 meciul de pe teren propriu cu Real Madrid, scor 0-0. Meciul face parte din sezonul 2012 / 2013 din Primera Division.

Rezumat video Valencia - Sevilla 2-0 (12.01.2013)

|

Valencia a castigat astazi 12.01.2013 meciul de pe teren propriu cu Sevilla, scor 2-0. Meciul face parte din sezonul 2012 / 2013 din Primera Division.